Oční vyšetření

V roce 2011 udělil Krajský úřad v Českých Budějovicích naší optice statut NESTÁTNÍHO ZDRAVOTNICKÉHO ZAŘÍZENÍ. V praxi to znamená, že OPTIK SPIEGEL s.r.o., jako provozovatel, Vám v prostorách naší optiky umožní a zajistí kvalitní změření Vašich očí zkušenými registrovanými optometristy. Osvědčení optometristům vydalo Ministerstvo zdravotnictví ČR.

Využijte proto velmi krátkých objednacích lhůt a nechte si Vaše oči změřit a vyšetřit bez dlouhého čekání. 

Pokud nemáte poukaz na brýle vystavený očním lékařem, nevadí. Oči Vám můžeme změřit přímo u nás. Vyšetření provede optometrista (registrovaný oční specialista zabývající se vyšetřováním zraku a aplikací kontaktních čoček) za pomoci počítačového autorefraktometru, zkušební brýlové obruby a světelné tabule se znaky - optotypu. Ke stanovení přesné korekce používáme nejmodernější testy včetně dvoubarevných a polarizačních. Hodnotu brýlové korekce přizpůsobíme Vašim individuálním potřebám. 

 
Vyšetření optometristou trvá 30-45 minut. Při objednávce nad 1200 Kč je vyšetření zdarma. Pokud nosíte kontaktní čočky, je třeba je vyjmout z očí alespoň hodinu před vyšetřením. Na vyšetření je nejlépe se objednat předem na tel. čísle 388 412 712 nebo na mobilním čísle 777 215 456. Zajímá vás tématika měření zraku? Víte jaký je rozdíl mezi očním optikem, optometristou a očním lékařem? Pokud ano, určitě si poslechněte online z archivu ČESKÉHO ROZHLASU zajímavé povídání na toto téma.