Darina Hodinová
Ke Spiegelům  jezdíme s manželem a dětmi už spoustu let. Jsou to moc fajn lidi, vždy příjemní, včetně zaměstnanců, samozřejmě :-). Nestalo se nám, že bychom od nich odcházeli nespokojeni! Je to naše rodinná optika a neměnili bychom.
Howard Davis
As an international traveler I have experienced many types of businesses including optometrist’s.  Spiegel Optik has always been my first choice for all eye care needs.  Customer service and complete eye examination is the best I have ever experienced.  Valtr Spiegel and his staff are very professional and thorough in every aspect of their profession.

[Jako cestovatel jsem poznal mnoho obchodů včetně optik. Optik Spiegel pro mne vždy byla první volba v péči o zrak. Zákaznický servis a kompletní oční vyšetření je to nejlepší, jaký jsem poznal. Valtr Spiegel a jeho zaměstnanci jsou velmi profesionální a svědomití v každém aspektu jejich zaměstnání.]

Martin Frei
Brýle s multifokálními skly používám více než tři roky. Přinesly mi nebývalý komfort jak v zaměstnání, tak doma. Ostré vidění na jakoukoliv vzdálenost je pro mne důležité. Problémem bylo samozatmavování. Hlavně v zaměstnání často přecházím z denního světla do tmavých prostor. Proto jsem si před rokem pořídil brýle nové bez této vlastnosti. Zajímavé je, že novější skla mají mnohem lepší vlastnosti, zejména co se týče rozšíření pozorovacích úhlů při čtení a práci na počítači. Při srovnávání zkušeností s jinými majiteli multifokálních brýlí jsem ale zjistil, že velmi záleží na optikovi. Ten totiž zásadním způsobem ovlivní, jestli budete s poměrně nákladnými multifokálními brýlemi spokojeni. Proto mohu říci, že se mi vyplatilo jet za skvělým optikem z Prahy do Vimperka.
Lucie Petra Svobodová
Brýle... Rekvizita, která ke mně jako k herečce neodmyslitelně patří i v civilním životě mimo jeviště. Ale vlastně i v 2. mojí práci dabingové režisérky se bez nich neobejdu. Navíc jsem si je pořizovala v milém prostředí optiky Spiegel u ochotného, laskavého šéfa...s profesionálním přístupem ke klientům. Děkuji ještě jednou. A budu se těšit na viděnou-doslova ;-)
Nechi Emerson Fullerton
I teach English in Vimperk a few months each year and travel most of the year. I was delighted to discover a high-quality Optician in Vimperk when my glasses required replacement. The appointment process was convenient, as was the thorough eye examination. I was thrilled with the incredible selection of stylish frames and patience from the staff (Iva) as I deliberated. Two years later, I am still extremely pleased with my glasses and the choice of a retro frame. I get compliments around the world!"

[Ve Vimperku učím angličtinu několik měsíců v roce a zbytek roku cestuji. S radostí jsem objevila skvělého optika ve Vimperku, když bylo třeba vyměnit brýle. Návštěva včetně očního vyšetření byla velmi příjemná. S nadšením jsem uvítala neuvěřitelný výběr obrub a Ivinu trpělivost. O dva roky později jsem stále velmi spokojená se svými brýlemi s “retro” obrubou. Dostávám pochvaly po celém světě!]

Vladimír Voldřich
Pan Valtr Spiegel je mým „dvorním“ optikem již několik desetiletí. S úsměvem vzpomínám, jak v dobách šedé totality vykouzlil pro mne /svým šéfům pod rukou/ vždy nějaké mimořádné obruby. V dobách nových je mým „dvorním optikem“ celý kolektiv Optik Spiegel, s.r.o.. Mají pochopení pro moji zálibu v poněkud „extravagantních“ obrubách a mé brýle vždy sklízejí obdiv. Nikdy je nepřestanu velebit za to, že mne přesvědčili investovat do multifokálních skel. Jen jednou jedinkrát jsem zvolil pohodlí a pořídil si brýle v místě bydliště. A od té doby vím, že se vždycky vyplatí zajet ke Spiegelům.
Petr Růžička
Zákazníkem optiky pana Spiegela jsem již několik let - od 26. 10. 2006. Za tuto dlouhou dobu jsem měl možnost, služby této firmy důkladně prověřit. S čistým svědomím mohu říci, že se jedná o služby nejlepší ze všech nejlepších. Stejného názoru jsou všichni, kterým jsem tyto TOP služby doporučil - rodina, kolegové v práci, přátelé i známí. Je to nejlepší optika široko daleko - za tím si pevně stojím. Děkuji za vaše služby a přeji mnoho spokojených zákazníků. S úctou Petr Růžička.